Кол-цэнтр: +375 17 378 09 05

Аддзелы і кіравання

  • Вядучы юрысконсульт

  • Тэл. +375-17-378-09-05

  • E-mail:yurist@bemn.by
  •  
  • Агаліхін Аляксей Анатольевіч
  • Бухгалтэрыя

  •  Тэл. +375-17-358-64-88

  • E-mail:buh@bemn.by
  •  
  • Намеснік галоўнага бухгалтара Петухова Альбіна Тагіраўна
  • Планава-эканамічны аддзел

  • Тэл. +375-17-255-45-29

  • E-mail:peo@bemn.by
  • Вытворча-тэхнічны аддзел

  • Тэл. +375-17-395-53-23

  • E-mail:pto@bemn.by
  •  
  • Начальнік аддзела Нямковіч Аляксей Мікалаевіч

  • Намеснік начальніка Скалабан Яўген Іванавіч
  • Аддзел маркетынгу

  •  Тэл. +375-17-379-86-56

  •  E-mail:marketing@bemn.by

  •  Начальнік аддзела Быкаў Аляксандр Юр'евіч
  • Аддзел матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння

  • Тэл. +375-17-324-38-11

  •  E-mail:snabzenie@bemn.by

  •  Начальнік аддзела Валакіціна Ларыса Леанідаўна

  •  Намеснік начальніка аддзела Пармон Сяргей Яўгенавіч
  • Упраўленне перспектыўнага развіцця

  •  Тэл. +375-17-272-81-92

  •  E-mail:upr@bemn.by

  • Начальнік упраўлення Каралеў Сяргей Пятровіч

  •  Намеснік начальніка ўпраўлення Нячаеў Уладзімір Аляксеевіч
  • Упраўленне мантажных работ

  •  Тэл. +375-17-397-97-39

  • E-mail:umr@bemn.by

  •  Начальнік упраўлення Патаповіч Алег Сяргеевіч
  • Участак рамонтна-будаўнічых прац

  •  Тэл. +375-17-323-85-98

  •  E-mail:ursr@bemn.by
  •  
  • Начальнік участка Грэбень Валерый Мікалаевіч
  • Белазерскі тэрытарыяльны ўчастак

  •  Упраўленні мантажных работ

  •  Тэл. 8-016-435-93-77

  •  E-mail:umr@bemn.by

  •  Начальнік участка Гардзяйчык Аляксандр Яўгенавіч
  • Упраўленне наладачных работ

  • Тэл. +375-17-373-88-71

  •  E-mail:unr@bemn.by

  • Начальнік упраўлення Гусачок Віктар Уладзіміравіч

  •  Намеснік начальніка Мялік Ягор Ігаравіч  
  • Участак цепла-тэхнічнага абсталявання

  •  Упраўлення наладачных работ

  •  Тэл. +375-17-373-88-71

  •  E-mail:unr@bemn.by

  •  Начальнік участка Чарненка Яўген Уладзіміравіч
  • Участак аўтаматызаваных сістэм кіравання

  •  Упраўлення наладачных работ

  •  Тэл. +375-17-360-83-05

  • E-mail:naladka@bemn.by
  •  
  • Начальнік участка Козік Алег Міхайлавіч
  • Цэнтр па ўкараненні і абслугоўванні складаных прылад

  •  рэлейнай абароны і аўтаматыкі

  •  Упраўлення наладачных работ

  •  Тэл. +375-17-378-03-31

  •  E-mail:naladka@bemn.by

  •  Начальнік цэнтра Стэфанкоў Мікалай Іванавіч
  • Участак ахоўна-пажарнай сігналізацыі

  •  Упраўлення наладачных работ

  •  Тэл. +375-17-373-88-71

  •  E-mail:unr@bemn.by

  •  Начальнік участка Клімавіч Генадзь Усеваладавіч
  • Участак цеплавой аўтаматыкі і вымярэнняў

  •  Упраўлення наладачных работ

  •  Тэл. +375-17-378-50-25

  •  E-mail:naladka@bemn.by

  •  Начальнік участку Чыгілейчык Васіль Васільевіч
  • Участак Праектных прац

  •  Тэл. +375-17-379-49-23

  •  E-mail:proekt@bemn.by

  •  Начальнік участка Трэмбіцкі Андрэй Міхайлавіч
  • Галоўныя інжынеры праектаў

  •  Участка Праектных работ

  •  Тэл./факс +375 17 379 18 86

  •  E-mail:proekt@bemn.by

  •  Кіслякоў Аляксандр Юр'евіч;
  •  Быкава Алена Эдуардаўна;
  •  Мілюк Аляксей Віктаравіч;
  •  Янкавец Дзяніс Іванавіч
  • Упраўленне вытворчасці прадукцыі

  •  Тэл. +375-17-506-03-10

  •  E-mail:upp@bemn.by

  •  Начальнік упраўлення вытворчасці прадукцыі Зубрыцкі Віктар Іванавіч
  • Участак рэтрафіту

  •  Упраўлення вытворчасці прадукцыі

  •  Тэл. +375-17-506-03-10

  • E-mail:upp@bemn.by

  •  Начальнік участку рэтрафіту Шкуратаў Андрэй Іванавіч
  • Участак наладкі электратэхнічнага абсталявання

  •  Упраўлення наладачных работ

  •  Тэл. +375-17-367-93-31

  •  E-mail:naladka@bemn.by

  •  Начальнік участка Бірулін Аляксандр Міхайлавіч